Το απόγευμα της Τρίτης 7 Νοεμβρίου, στον φιλόξενο χώρο της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Καβάλας “Βασίλης Βασιλικός” έλαβε χώρα η παρουσίαση του νέου βιβλίου από τη συγγραφέα Ταρασία Γεωργιάδου με τίτλο «Που είσαι ρε;».
Εκτός από την ίδια τη συγγραφέα, τοποθετήθηκαν για το βιβλίο και αξιότιμοι συνομιλητές και μοιράστηκαν στοιχεία που το αξιώνουν ως ένα μοναδικά ενδιαφέρον ανάγνωσμα!
Με την ολοκλήρωση των ομιλιών, η συγγραφέας υπέγραψε αντίτυπα του βιβλίου.
Ευχόμαστε πάντα επιτυχίες!
![παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;](https://www.pigi.gr/wp-content/uploads/2023/11/20231108080459675-373x600.jpeg)
παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;
![παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;](https://www.pigi.gr/wp-content/uploads/2023/11/20231108080631309-391x600.jpeg)
παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;
![παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;](https://www.pigi.gr/wp-content/uploads/2023/11/20231107233649789-419x600.jpeg)
παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;
![παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;](https://www.pigi.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-35fac424a3f16b7909ae4d4753508494-V-600x450.jpg)
παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;
![παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;](https://www.pigi.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-0342de14ab098ad050095c9d29623655-V-600x553.jpg)
παρουσίαση βιβλίου Που είσαι ρε;